מנהיגות והנעה

מנהיגות היא מעשה שיש בו השפעה על התנהגותם של אנשים אחרים, המטרות יכולות להיות פרטיות, של קבוצה או של ארגון או של כל מען שהוא.

בדיקת יעילות הניהול

יעילות ניהול מתוך משתנים סיבתיים, משתנים מתווכים ומשתנים תוצאתיים.

מכירות

כל מה שרצית לדעת על מכירות. איך מתבצעת מכירה ומהו תהליך שכנוע.

שינוי ארגוני

מרכיבי שינוי היוצרים את השינוי בהתנהגות הקבוצה/ארגון.

קבוצות מיקוד

קבוצת מיקוד היא כלי מחקר איכותני המבוצע באמצעות דינאמיקה קבוצתית מונחית

על מנת שתהא בקבוצה דינאמיקה קבוצתית, משתתפי קבוצת המיקוד יענו על פרופיל סוציו-דמוגרפי ו/או צרכני מסוים בהתאם לצרכים של הארגון, ובהתאם להגדרות פלח השוק, המוצר ו/או התהליך השיווקי.

קבוצת מיקוד היא כלי מחקר רב עוצמה וזאת תודות ליכולתו לצפות ברבדים העמוקים ביותר של התפיסה האנושית (תפיסה שכלתנית ורגשית), ובכך מאפשר לארגון להבין באופן טוב יותר כיצד הצרכנים תופסים את השוק, כיצד הצרכנים מפרשים את המוצר ו/או השרות שאנו מציעים להם והכי חשוב - כיצד מקבלים הצרכנים את החלטה לרכוש את המוצר והשרות שאנו מציעים להם.

  • קבוצת מיקוד תמנה 7-10 משתתפים בעלי פרופיל זהה, כאמור, ותיערך בין שעה וחצי לשלוש שעות (באירופה נהוג לערוך דינאמיקה קבוצתית בת שלוש שעות).
  • מנחה אידיאלי לקבוצת מיקוד יהא מנחה בעל מעורבות אישית אשר יכוון לזווית תפיסתית שונה מזו של הקבוצה וייצור "התערבות חיצונית מונחית".
  • המנחה יפעיל משחקי תפקידים, סימולציות שונות מעולם התוכן של הקבוצה בדינאמיקה הקבוצתית.
  • למסלול חכם מומחיות וניסיון רב שנים בהפעלת קבוצות מיקוד תוך שימוש במנחים הטובים ביותר, בעלי השכלה מתחום הפסיכולוגיה ההתנהגותית ומתחום השיווק, מנחים אשר יודעים לזהות את צרכי הקבוצה, את דפוסי התנהגות בקבוצה, עמדות ותפיסות הקבוצה ועוד. 
  • במשרדינו תוכלו למצוא חדרים גדולים המותאמים לקבוצת מיקוד בגדלים שונים (מומלץ לערוך דינאמיקה קבוצתית בת כ- 7 משתתפים בכל קבוצה).

לייעוץ אישי בנושא קבוצות מיקוד, מלא/י פרטייך:

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
*  שם מלא:   שם חברה:
*  טלפון:   טלפון נייד:
*  דוא"ל:
  הודעה:

*  קוד זיהוי קוד זיהוי
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר